top of page

Spa Merkezi Kuralları


şişli masaj

Spa merkezinde, masaj esnasında ne giyileceği, masaj salonu ve spa merkezinin kuralları, bilhassa ilk giden müşteriler için merak konusudur. Hatta bu durum çoğu zaman biraz gerginlik yaratabilir.


Evvela, masaj salonu ve spa merkezinde gerilmeye gerek yoktur. Masaj salonu kapısından ilk girişinizden itibaren atmosfer ve müziğin etkisiyle gevşemeye ve rahatlamaya başlayabilirsiniz. Bir çok masaj fırsatı ve spa merkezi misafirlerine peştemal, terlik ve havlu vermektedir. Sauna, buhar odası ve hamama bikini, mayo gibi kıyafetlerle girilebilir. Fakat masaj esnasında vücuttaki kan dolaşımını etkileyecek elastiki malzemelerin giyilmemesi önerilir.


Masaj salonu ve spa kuralları ise oldukça basit ve doğrudan misafirlerini rahatlatmaya yöneliktir. Masaj randevunuza en az 15 dakika önce gidilmesi tavsiye edilir. Bu sayede duş alma, gevşeme ve masaja hazırlanma şansınız olacaktır. Ayrıca aldığınız masaj hizmetinden tam süre olarak faydalanabilmeniz açısından önemlidir.


Sağlığınız ile ilgili ve zorunlu olan bir konu, vücudunuzda sorunlu bölgeler varsa, masajdan önce kesinlikle masözünüze bilgi verilmesidir. Bu bilgi ile vücudunuzun herhangi bir bölgesine yanlış bir uygulama yapılmaması için çok önemlidir.


Bütün bunlara ek olarak, sadece dinlenme amacıyla kullanılan spa merkezlerinde, tam bir rahatlama ve dinlenme sağlayabilmek adına cep telefonlarınızı soyunma odalarında bırakmanız önemlidir.

Comments


Tanıtılan Yazılar
Son Paylaşımlar
Arşiv
Etiketlere Göre Ara
Henüz etiket yok.
Bizi Takip Edin
  • Facebook Basic Square
bottom of page